О бюджете Кентубекского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 2/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кентубекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 840 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 89 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39 716 тысяч тенге;
2) затраты – 43 877 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 2/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 645 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 89 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39 716 мың теңге;
2) шығындар – 43 877 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – 232 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -232 тысяч тенге."
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 22.10.2024 № 7/19 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Кентубекского сельского округа на 2024 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 32941 тысяча тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 232 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -232 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 22.10.2024 № 7/19 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Кеңтүбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 32941 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Майского районного маслихата Хызыр М.
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
27 декабря 2023 года
№ 2/8
Бюджет Кентубекского сельского округа на 2024 год (с изменениями)

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М.Хызыр
Май аудандық
мәслихатның 2023 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 2/8 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)