О признании утратившими силу некоторых решений Майского районного маслихата
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 3/6
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Майского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Майского районного маслихата М. Хызыр
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
от 30 ноября 2023 года
№ 3/6
Перечень утративших силу некоторых решений Майского районного маслихата
1. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 3/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Акжар Майского района";
2. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 4/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Акшиманского сельского округа Майского района";
3. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 5/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Баскольского сельского округа Майского района";
4. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 6/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Казанского сельского округа Майского района";
5. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 7/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Каратерекского сельского округа Майского района";
6. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 8/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Кентубекского сельского округа Майского района";

Май аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 3/6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Май аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр
Май аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы
№ 3/6 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Ақжар ауылының аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 3/19 шешімі;
2. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Ақшиман ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 4/19 шешімі;
3. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Баскөл ауылдық округі аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 5/19 шешімі;
4. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Қазан ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 6/19 шешімі;
5. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Қаратерек ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 7/19 шешімі;
6. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Кеңтүбек ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 8/19 шешімі;

7. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 9/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Коктубекского сельского округа Майского района";
8. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 10/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Майского сельского округа Майского района;
9. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 11/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Майтубек Майского района";
10. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 12/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Малайсаринского сельского округа Майского района";
11. Решение Майского районного маслихата от 14 октября 2022 года № 13/19 "Об утверждении порядка проведения сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Сатинского сельского округа Майского района".

7. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Көктүбек ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 9/19 шешімі;
8. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Май ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 10/19 шешімі;
9. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Майтүбек ауылының аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 11/19 шешімі;
10. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Малайсары ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 12/19 шешімі;
11. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы "Май ауданы Саты ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" № 13/19 шешімі.