О бюджете села Акжар Майского района на 2024-2026 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 9/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжар на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 104754 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8204 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 96508 тысяч тенге;
2) затраты – 104779 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Ақжар ауылының бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104754 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 96508 мың теңге;
2) шығындар – 104779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -25 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 07.11.2024 № 4/20 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете села Акжар на 2024 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 31832 тысячи тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 07.11.2024 № 4/20 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақжар ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 31832 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.