О переименовании улицы
Решение акима Сатинского сельского округа Майского района Павлодарской области от 4 августа 2023 года № 1
В соответствии с пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, аким Сатинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Гагарина" в селе Саты Сатинского сельского округа именем "Махмет Қайырбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сатинского сельского округа Дюсупов А. К

Көшені қайта атау туралы
Павлодар облысы Май ауданы Саты селолық округі әкімінің 2023 жылғы 4 тамыздағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармағына және Облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 30 мамырдағы қорытындысына сәйкес, Саты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саты ауылдық округі Саты ауылындағы "Гагарина" көшесінің сол беткейі "Махмет Қайырбаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саты ауылдық округінің әкімі Ә. Дүсіпов