О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/204 "О бюджете Чернорецкого сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 24 мая 2023 года № 3/35
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/204 "О бюджете Чернорецкого сельского округа на 2023-2025 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции
"1. Утвердить бюджет Чернорецкого сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 329 тысяч тенге;
2) затраты – 112 844 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 459 тысяч тенге".

Павлодар аудандық мәслихатың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті туралы" № 33/204 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 3/35 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "Чернорецк ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 33/204 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 385 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 210 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 329 мың теңге;
2) шығындар – 112 844 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 459 мың теңге".