ОО внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/199 "О бюджете сельского округа Кемеңгер на 2023-2025 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 октября 2023 года № 8/79
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кемеңгер на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 33/199 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 733 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 673 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 060 тысяч тенге;
2) затраты– 101 102 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 369 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369 тысяч тенге.

Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті туралы" № 33/199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 8/79 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/199 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 733 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 673 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 060 мың теңге;
2) шығындар – 101 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369 мың теңге.