О бюджете Григорьевского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/114.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 954 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 506 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 448 тысяч тенге;
2) затраты – 120 625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/114 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 954 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 506 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 448 мың теңге;
2) шығындар – 120 625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 671 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 671 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25.09.2024 № 21/174 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Григорьевского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 72 748 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 671 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 25.09.2024 № 21/174 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Григорьевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 72 748 мың теңгеде ескерілсін.