О бюджете Мичуринского cельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/121.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мичуринского cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 366 235 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 295 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 240 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 353 700 тысяч тенге;
2) затраты – 366 498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/121 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 366 235 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 240 мың теңге;
трансферттер түсімі – 353 700 мың теңге;
2) шығындар – 366 498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 263 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 263 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22.05.2024 № 18/156 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Мичуринского cельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 81 750 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 263 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 263 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 22.05.2024 № 18/156 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Мичурин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 81 750 мың теңгеде ескерілсін.