Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі Кемеңгер ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 3 тамыздағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Кемеңгер ауылдық округі Кемеңгер ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Кемеңгер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі Кемеңгер ауылының "Кубанская" көшесі "Қайрат Рысқұлбеков" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кемеңгер ауылдық округінің әкімі А. Вакпаев

О переименовании улицы села Кемеңгер сельского округа Кемеңгер Павлодарского района
Решение акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 3 августа 2023 года № 1
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Кемеңгер сельского округа Кемеңгер и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, аким сельского округа Кемеңгер РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Кубанская" села Кемеңгер сельского округа Кемеңгер Павлодарского района на улицу "Қайрат Рысқұлбеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кемеңгер А. Вакпаев