О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 154/26 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 10 мая 2023 года № 23/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 154/26 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176409 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 464 487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 468 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 433 040 тысяч тенге;
2) затраты – 466 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 943 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 420 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 206 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 783 тысяч тенге;
2) затраты – 52 438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 018 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 018 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 650 тысяч тенге;
2) затраты – 53 762 тысяч тенге;

Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 "2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 23/4 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 "2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176409 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 464 487 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 468 мың теңге;
трансферттер түсімі – 433 040 мың теңге;
2) шығындар – 466 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 943 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 420 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 206 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 783 мың теңге;
2) шығындар – 52 438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 018 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 018 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 421 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 650 мың теңге;
2) шығындар – 53 762 мың теңге;