О бюджетах сельских округов Успенского района на 2024-2026 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 72/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 355 725 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 306 413 тысяч тенге;
2) затраты – 358 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 815 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25.06.2024 № 107/20 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 283 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 258 тысяч тенге;
2) затраты – 107 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 573 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25.06.2024 № 107/20 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 833 тысяч тенге;
2) затраты – 108 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -490 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 72/13 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 355 725 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 306 413 мың теңге;
2) шығындар – 358 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 815 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 25.06.2024 № 107/20 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 283 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 258 мың теңге;
2) шығындар – 107 856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 573 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 25.06.2024 № 107/20 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100 833 мың теңге;
2) шығындар – 108 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 490 мың теңге;

7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 704 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 280 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 424 тысяч тенге;
2) затраты – 54 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 504 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25.06.2024 № 107/20 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 309 436 тысяч тенге, в том числе:
Успенский сельский округ – 59 820 тысяч тенге;
Равнопольский сельский округ – 44 113 тысяч тенге;

7. 2024-2026 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 704 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 280 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 424 мың теңге;
2) шығындар – 54 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 504 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 504 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 25.06.2024 № 107/20 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2024 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 309 436 мың теңге жалпы сомасында көзделсін, соның ішінде:
Успен ауылдық округі – 59 820 мың теңге;
Равнополь ауылдық округі – 44 113 мың теңге;

Ольгинский сельский округ – 44 916 тысяч тенге;
Новопокровский сельский округ – 37 317 тысяч тенге;
Лозовский сельский округ – 52 085 тысяч тенге;
Конырозекский сельский округ – 34 714 тысяч тенге;
Козыкеткенский сельский округ – 36 471 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 72/13
Бюджет Успенского сельского округа на 2024 год

Ольгин ауылдық округі – 44 916 мың теңге;
Новопокров ауылдық округі – 37 317 мың теңге;
Лозов ауылдық округі – 52 085 мың теңге;
Қоңырөзек ауылдық округі – 34 714 мың теңге;
Қозыкеткен ауылдық округі – 36 471 мың теңге.
9. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы
№ 72/13 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті