О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 132/38 "О Щербактинском районном бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 1 сентября 2023 года № 25/8
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2023 – 2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 132/38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 175869) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 959 606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 335 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 866 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 042 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 608 773 тысячи тенге;
2) затраты – 6 226 182 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 120 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 030 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 304 696 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 304 696 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
58 966 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
245 549 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
3 517 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжения сельских населенных пунктов;
506 348 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта автомобильных дорог;
39 580 тысяч тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог;
21 869 тысяч тенге – на освещение населенных пунктов;
2 488 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 132/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 25/8 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 132/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175869 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 959 606 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 335 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 866 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 042 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 608 773 мың теңге;
2) шығындар – 6 226 182 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38 120 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 030 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 304 696 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 304 696 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
58 966 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру;
245 549 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыру;
3 517 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен қамтамасыз етуге;
506 348 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа жөндеу жүргізуге";
39 580 мың теңге – кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу;
21 869 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру;
2 488 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.