О признании утратившими силу некоторых решений Щербактинского районного маслихата
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 17 ноября 2023 года № 39/13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Щербактинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Смаилханова
Приложение
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 17 ноября 2023 года
№ 39/13
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Щербактинского районного маслихата
1. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 103/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года № 144/48 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Александровского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169187);
2. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 104/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года № 146/48 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Галкинского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169277);
3. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 105/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года № 147/48 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169205);
4. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 106/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года № 149/48 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Орловского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169204);

Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 39/13 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Г. Смаилханова
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
17 қараша № 39/13
шешіміне қосымша
Шарбақты аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 144/48 "Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 103/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169187 болып тіркелген);
2. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 146/48 "Шарбақты ауданы Галкин ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 104/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169277 болып тіркелген);
3. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 147/48 "Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 105/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169205 болып тіркелген);
4. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 149/48 "Шарбақты ауданы Орловка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 106/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169204 болып тіркелген);

5. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 107/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года № 150/48 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Сосновского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169301);
6. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 108/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года № 155/48 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Шалдайского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169278);
7. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 июня 2022 года № 109/29 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 7 декабря 2017 года № 103/31 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Шарбактинского сельского округа Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 169280).

5. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 150/48 "Шарбақты ауданы Сосновка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 107/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169301 болып тіркелген);
6. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 155/48 "Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 108/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169278 болып тіркелген);
7. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 103/31 "Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 109/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 169280 болып тіркелген).