О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 9 декабря 2022 года № 198 "О бюджете города Алматы на 2023-2025 годы"
Решение внеочередной II сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 21 апреля 2023 года № 7
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы "О бюджете города Алматы на 2023-2025 годы" от 9 декабря 2022 года № 198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175324) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 339 172 121 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 143 708 769 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 737 171 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 891 826 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 140 834 355 тысяч тенге;
2) затраты – 1 475 507 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 452 230 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 63 583 080 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 64 033 080 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -215 370 999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 215 370 999 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 17 174 121 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 21 497 369 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 37 690 036 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 444 158 807,9 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 37 735 338,1 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 55 718 807 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 284 242 959,7 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 65 183 892 тысячи тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 18 577 347 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

Алматы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 198 "Алматы қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс II сессиясының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 7 шешiмi
ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 198 "Алматы қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175324 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 339 172 121 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 143 708 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 737 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 891 826 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 140 834 355 мың теңге;
2) шығындар – 1 475 507 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 452 230 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 63 583 080 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 64 033 080 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -215 370 999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 215 370 999 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 17 174 121 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қорғаныс шығындары 21 497 369 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 37 690 036 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Білім беру шығындары 444 158 807,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Денсаулық сақтау шығындары 37 735 338,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 55 718 807 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 284 242 959,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік шығындары 65 183 892 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 18 577 347 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 11 858 910 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 13 366 321 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 210 154 056 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 122 151 665 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 23 828 774 тысячи тенге.".

"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 11 858 910 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 13 366 321 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 210 154 056 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Басқа да шығындар 122 151 665 мың теңге сомасында бекітілсін.";
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Жергілікті атқарушы органның резерві 23 828 774 мың теңге сомасында бекітілсін.".

1 141 913,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
230 214 281,0
003
Общеобразовательное обучение
121 067 247,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
7 734 481,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
4 074 506,0
008
Дополнительное образование для детей
8 283 860,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
56 000,0
040
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
88 998 187,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
86 010 204,0
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
11 910 543,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 248 426,0
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
10 761 949,0
205
Строительство объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
54 089 286,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 463 537,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
1 003 350,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
460 187,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
31 168 090,0
018
Организация профессионального обучения
40 557,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
31 127 533,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 608 689,0
046
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
1 608 689,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
5 029,0
019
Обучение участников избирательного процесса
5 029,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 969 267,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 969 267,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 553 481,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 553 481,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
735 048,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
735 048,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
37 773,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
37 773,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы

1 141 913,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
230 214 281,0
003
Жалпы білім беру
121 067 247,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
7 734 481,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
4 074 506,0
008
Балаларға қосымша білім беру
8 283 860,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
56 000,0
040
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
88 998 187,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
86 010 204,0
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
11 910 543,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 248 426,0
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 761 949,0
205
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу
54 089 286,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
1 463 537,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 003 350,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
460 187,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
31 168 090,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
40 557,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
31 127 533,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 608 689,0
046
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 608 689,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
5 029,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
5 029,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
1 969 267,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
1 969 267,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 553 481,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
5 553 481,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
735 048,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
735 048,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
37 773,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
37 773,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы

14 517 089,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
495 480,0
006
Информатизация системы образования в государственных организациях образования города республиканского значения, столицы
896 506,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
3 291 247,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
1 100 470,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 242 894,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
250 335,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
414 000,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 763,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 818 394,0
05
Здравоохранение
37 735 338,1
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
9 251 365,0
006
Услуги по охране материнства и детства
392 504,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
101 445,0
017
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 374 730,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
7 382 686,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
5 338 764,1
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
528 215,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 810 549,1
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 995 865,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 995 865,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 267 153,0
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы

14 517 089,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
495 480,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
896 506,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 291 247,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 100 470,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 242 894,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
250 335,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
414 000,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 763,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 818 394,0
05
Денсаулық сақтау
37 735 338,1
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
9 251 365,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
392 504,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
101 445,0
017
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 374 730,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
7 382 686,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
5 338 764,1
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
528 215,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 810 549,1
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
2 995 865,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 995 865,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
1 267 153,0
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар

1 267 153,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
179 108,0
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
179 108,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
18 703 083,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
867 504,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
99 597,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 175,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
141 019,0
030
Капитальные расходы государственного органа
985 118,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
16 600 670,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
55 718 807,0
123
Аппарат акима района в городе
2 351 175,0
056
Государственная адресная социальная помощь
2 351 175,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
9 355 736,0
006
Государственная адресная социальная помощь
785 851,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 398 894,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 673 145,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
769 745,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 727 062,0
029
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
435,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
604,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 430 366,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

1 267 153,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
179 108,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
179 108,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
18 703 083,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
867 504,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
99 597,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 175,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
141 019,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
985 118,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
16 600 670,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
55 718 807,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 351 175,0
056
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 351 175,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 355 736,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
785 851,0
014
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 398 894,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 673 145,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
769 745,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 727 062,0
029
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
435,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
604,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 430 366,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру

1 104 598,0
037
Социальная реабилитация
325 768,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
175 436,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
175 436,0
123
Аппарат акима района в городе
9 077 474,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 645 486,0
030
Оказание жилищной помощи
58 825,0
031
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 037 366,0
033
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для лиц с инвалидностью первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для лиц с инвалидностью по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
2 696 087,0
035
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
2 639 710,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
4 000 000,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 000 000,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
16 635 749,0
003
Программа занятости
10 680 144,0
007
Оказание жилищной помощи
17 265,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
661 705,0
009
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
2 290 603,0
015
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для лиц с инвалидностью первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для лиц с инвалидностью по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 665 758,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
644 757,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115 015,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
560 502,0
123
Аппарат акима района в городе
1 897 402,0
036
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
37 452,0
037
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 438 010,0
039
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
421 940,0
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
44 660,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

1 104 598,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
325 768,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
175 436,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
175 436,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
9 077 474,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 645 486,0
030
Тұрғын үй көмегін көрсету
58 825,0
031
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2 037 366,0
033
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 696 087,0
035
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
2 639 710,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
4 000 000,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 000 000,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
16 635 749,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
10 680 144,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 265,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
661 705,0
009
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
2 290 603,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 665 758,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
644 757,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
115 015,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
560 502,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
1 897 402,0
036
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
37 452,0
037
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 438 010,0
039
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
421 940,0
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
44 660,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

44 660,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
8 776 977,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения занятости и социальных программ для населения на местном уровне
1 175 487,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 370,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 153 715,0
026
Капитальные расходы государственного органа
5 904,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
200 553,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
24 443,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
2 890,0
062
Развитие системы квалификаций
3 209,0
063
Предоставление бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
4 904 503,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
302 903,0
370
Управление инспекции труда города республиканского значения, столицы
248 927,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
248 927,0
511
Управление развития коммунальной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 724 905,0
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
724 905,0
068
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 000 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
267 242 959,7
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
32 933 089,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
32 933 089,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
100 173 275,2
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14 216 703,2
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 336 572,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
74 620 000,0
511
Управление развития коммунальной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
8 370 026,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам развития коммунальной инфраструктуры на местном уровне
916 404,0
007
Капитальные расходы государственного органа

44 660,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 776 977,0
001
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламалар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 175 487,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 370,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 153 715,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 904,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
200 553,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24 443,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
2 890,0
062
Біліктілік жүйесін дамыту
3 209,0
063
Жастардың кәсіпкерлік бастамашылығына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 904 503,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
302 903,0
370
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың еңбек инспекциясы басқармасы
248 927,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
248 927,0
511
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 724 905,0
054
Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдер
724 905,0
068
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 000 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
267 242 959,7
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
32 933 089,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
32 933 089,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
100 173 275,2
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14 216 703,2
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 336 572,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
74 620 000,0
511
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық инфрақұрылымды дамыту басқармасы
8 370 026,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық инфрақұрылымды дамыту мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
916 404,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

2 169 004,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
204 527,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 964 477,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
18 577 347,0
512
Управление энергетики и водоснабжения города республиканского значения, столицы
18 577 347,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
16 667 647,0
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
1 909 700,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 858 910,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
1 919 496,0
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
72 388,0
014
Проведение противоэпизотических мероприятий
408 733,0
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
54 620,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600,0
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
178 589,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
231,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
17 955,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
705 320,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
462 060,0
513
Управление экологии и окружающей среды города республиканского значения, столицы
1 415 882,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1 415 882,0
513
Управление экологии и окружающей среды города республиканского значения, столицы
8 166 639,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере экологии и охраны окружающей среды на местном уровне
875 584,0
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
5 281 860,0
005
Развитие объектов экосистемы
1 062 532,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий

2 169 004,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
204 527,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 964 477,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
18 577 347,0
512
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және сумен жабдықтау басқармасы
18 577 347,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
16 667 647,0
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидияла
1 909 700,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 858 910,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 919 496,0
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
72 388,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
408 733,0
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
54 620,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600,0
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
178 589,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
231,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
17 955,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
705 320,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
462 060,0
513
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экология және қоршаған орта басқармасы
1 415 882,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 415 882,0
513
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экология және қоршаған орта басқармасы
8 166 639,0
001
Жергілікті деңгейде экология және қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
875 584,0
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
5 281 860,0
005
Экожүйе объектілерін дамыту
1 062 532,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау

83 040,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
9 608 260,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
2 520 332,0
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"
1 000 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
4 756 083,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
372 645,0
060
Финансирование и создание условий для развития частного предпринимательства в сфере креативных индустрий, создания инфраструктуры креативных пространств
959 200,0
512
Управление энергетики и водоснабжения города республиканского значения, столицы
734 124,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
734 124,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
3 081 518,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
3 081 518,0
313
Управление цифровизации города республиканского значения, столицы
3 362 332,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 362 332,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
1 392 053,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 392 053,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
1 208 489,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 208 489,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
3 912 459,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
2 398 961,0
003
Капитальные расходы государственного органа
550 000,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
963 498,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
26 339 375,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
23 828 774,0
022
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

83 040,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
9 608 260,0
005
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
2 520 332,0
007
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
1 000 000,0
017
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 756 083,0
018
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
372 645,0
060
Креативті индустриялар саласында жеке кәсіпкерлікті дамыту, креативті кеңістіктерді инфрақұрылымын құру үшін қаржыландыру және жағдайлар жасау
959 200,0
512
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
734 124,0
020
Бизнестің жол картасы-2025 бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
734 124,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
3 081 518,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
3 081 518,0
313
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру басқармасы
3 362 332,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 362 332,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
1 392 053,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 392 053,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
1 208 489,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 208 489,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
3 912 459,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 398 961,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550 000,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
963 498,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
26 339 375,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
23 828 774,0
022
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

5 000 000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
5 000 000,0
511
Управление развития коммунальной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
2 795 179,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2 795 179,0
512
Управление энергетики и водоснабжения города республиканского значения, столицы
15 714 514,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
15 714 514,0
06
Поступления от продажи финансовых активов государства
450 000,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
450 000,0
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
450 000,0
V. Дефицит бюджета
-215 370 999,0
VI. Финансирование дефицита бюджета
215 370 999,0

5 000 000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
5 000 000,0
511
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық инфрақұрылымды дамыту басқармасы
2 795 179,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2 795 179,0
512
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және сумен жабдықтау басқармасы
15 714 514,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
15 714 514,0
06
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
450 000,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
450 000,0
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
450 000,0
V. Бюджеттік дефицит
-215 370 999,0
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
215 370 999,0