О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 04 августа 2023 года № 460 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским медицинским и фармацевтическим образованием на 2023-2024 учебный год"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 октября 2023 года № 652
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 04 августа 2023 года № 460 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским медицинским и фармацевтическим образованием на 2023-2024 учебный год" следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на подготовку специалистов с высшим медицинским и фармацевтическим образованием в организациях высшего и (или) послевузовского образования, на 2023-2024 учебный год в количестве 1108 мест согласно приложению 1 к настоящему приказу;";
приложение 1 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 3 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 4 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;

"Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі медициналық және фармацевтикалық білімі бар мамандарды даярлауға 2023-2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 4 тамыздағы № 460 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 26 қазандағы № 652 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі медициналық және фармацевтикалық білімі бар мамандарды даярлауға 2023-2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 4 тамыздағы № 460 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында саны 1108 орын медициналық және фармацевтикалық білімі бар мамандарды даярлауға 2023-2024 оқу жылына арналған;";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1- қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қабылданған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношение с 1 сентября 2023 года.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Гиният
Приложение 1
к приказу
Приложение 1к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "___" 2023 года №___

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қыркүйектен бастап құқықтық қатынастарға таралады.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният
Бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2023 жылғы "_____"
№ ____ бұйрығына
1-қосымша

610
Акушерство и гинекология взрослая, детская
34
Алматинская – 9, Жетысуская – 7, Кызылординская – 1,
г. Алматы – 14
свободный грант - 3
Аллергология и иммунология взрослая, детская
12
Алматинская – 2, Жетысуская – 1,
г. Алматы – 8,
г. Шымкент - 1
Ангиохирургия взрослая, детская
9
Алматинская – 1, Жетысуская – 1, Туркестанская – 3,
г. Алматы - 4
Анестезиология и реаниматология взрослая, детская
13
Алматинская – 6, Жамбылская – 3, Туркестанская – 4,
Гастроэнтерология взрослая, детская
17
Алматинская – 3, Жетысуская – 1,
г. Алматы – 5,
г. Шымкент – 5
свободный грант - 3
Гематология взрослая
9
Алматинская – 2, Жамбылская – 2, Кызылординская – 1, Туркестанская – 3,
г. Шымкент - 1
Дерматовенерология взрослая, детская
15
Костанайская – 1, Туркестанская – 2,
г. Алматы – 8
Астана – 1
свободный грант - 3
Детская хирургия
6
Жетысуская – 2,
г. Алматы – 2,
г. Шымкент - 2
Инфекционные болезни взрослые, детские
19
Мангистауская – 2, Туркестанская – 2,
г. Алматы – 7,
г. Шымкент – 4
свободный грант - 4
Кардиология взрослая, детская
7
Алматинская – 4, Жетысуская – 1
свободный грант - 2
Кардиохирургия взрослая, детская
2
Туркестанская – 1,
г. Алматы - 1
Клиническая фармакология
10
Алматинская – 2,
г. Алматы – 6,
ННОЦ – 2
Медицинская генетика
9
Абайская – 2, Алматинская – 2, Атырауская – 2,
ЗКО – 1,
г. Шымкент - 2
Неврология взрослая, детская
21
Алматинская – 7, Жетысуская – 2,
г. Алматы – 5
г.Астана – 2
свободный грант - 5
Нейрохирургия взрослая, детская
14
Алматинская – 4, Жамбылская – 1, Жетысуская – 1, Кызылординская – 2,
г. Алматы – 2,
г. Шымкент – 3
Туркестанская – 1
Неонатология
32
Алматинская – 10,
ВКО – 5,
Жамбылская – 3, Мангистауская – 1, Туркестанская – 2,
г. Астана – 2,
г. Алматы – 7
свободный грант - 2
Неотложная медицина взрослая, детская
16
Алматинская – 3,
ЗКО – 2,
Костанайская – 5, Кызылординская – 1,
г. Алматы - 5
Нефрология взрослая, детская
20
Алматинская – 2, Жетысуская – 1, Туркестанская – 1,
г. Алматы – 5,
г. Шымкент – 4
свободный грант - 7
Общая хирургия
14
Алматинская – 1, Улытауская – 2,
г. Алматы – 10
Туркестанская – 1
Онкология взрослая
9
Жетысуская – 1, Кызылординская – 1,
г. Алматы - 7
Онкология и гематология детская
7
Алматинская – 1, Жамбылская – 2, Жетысуская – 2, Кызылординская – 1, Мангистауская - 1
Онкология радиационная
4
Алматинская – 1,
Жетысуская – 1,
г. Алматы - 2
Онкология химиотерапевтическая
9
Абайская – 1, Алматинская – 2, Жетысуская – 1,
ЗКО – 1, Мангистауская – 1, Туркестанская – 2,
г. Алматы - 1
Оториноларингология взрослая, детская
20
Алматинская – 10, Туркестанская – 1,
г. Алматы – 5,
свободный грант - 4
Офтальмология взрослая, детская
15
Костанайская – 5, Павлодарская – 3,
г. Алматы – 1
свободный грант - 6
Патологическая анатомия
10

610
Акушерия және гинекология ересектердің, балалардың
34
Алматы облысы – 9,
Жетісу облысы – 7, Қызылорда облысы – 1, Алматы қаласы – 14,
Бос грант - 3
Аллергология және иммунология ересектердің, балалардың
12
Алматы облысы – 2,
Жетісу облысы – 1, Алматы қаласы – 8, Шымкент қаласы - 1
Ангиохирургия ересектердің, балалардың
9
Алматы облысы– 1,
Жетісу облысы – 1, Түркістан облысы – 3, Алматы қаласы - 4
Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың
13
Алматы облысы – 6, Жамбыл облысы – 3, Түркістан облысы – 4,
Гастроэнтерология ересектердің, балалардың
17
Алматы облысы – 3,
Жетісу облысы – 1, Алматы қаласы– 5, Шымкент қаласы – 5
Бос грант - 3
Гематология ересектердің
9
Алматы облысы – 2, Жамбыл облысы – 2, Қызылорда облысы – 1, Түркістан облысы – 3, Шымкент қаласы- 1
Дерматовенерология ересектердің, балалардың
15
Қостанай облысы – 1, Түркістан облысы – 2, Алматы қаласы – 8
Астана қаласы – 1
Бос грант - 3
Балалар хирургиясы
6
Жетісу облысы – 2, Алматы қаласы – 2, Шымкент қаласы - 2
Инфекциялық аурулар ересектердің, балалардың
19
Маңғыстау облысы– 2, Түркістан облысы – 2, Алматы қаласы – 7, Шымкент қаласы - 4
Бос грант - 4
Кардиология ересектердің, балалардың
7
Алматы облысы – 4,
Жетісу облысы – 1
Бос грант - 2
Кардиохирургия ересектердің, балалардың
2
Түркістан облысы – 1, Алматы қаласы - 1
Клиникалық фармакология
10
Алматы облысы – 2, Алматы қаласы – 6,
ҰҒОО – 2
Медициналық генетика
9
Абай облысы – 2,
Алматы облысы – 2, Атырау облысы – 2,
БҚО – 1,
Шымкент қаласы - 2
Неврология ересектердің, балалардың
21
Алматы облысы – 7,
Жетісу облысы – 2, Алматы қаласы- 5
Астана қаласы- 2
Бос грант - 5
Нейрохирургия ересектердің, балалардың
14
Алматы облысы – 4, Жамбыл облысы – 1, Жетісу облысы – 1, Қызылорда облысы – 2, Алматы қаласы – 2, Шымкент қаласы – 3
Түркістан облысы – 1
Неонатология
32
Алматы облысы – 10,
ШҚО – 5,
Жамбыл облысы – 3, Манғыстау облысы – 1, Түркістан облысы – 2, Астана қаласы – 2,
Алматы қаласы – 7
Бос грант - 2
Шұғыл медицина ересектердің, балалардың
16
Алматы облысы – 3,
БҚО – 2,
Қостанай облысы – 5, Қызылорда облысы – 1, Алматы қаласы- 5
Нефрология ересектердің, балалардың
20
Алматы облысы – 2,
Жетісу облысы – 1, Түркістан облысы – 1, Алматы қаласы – 5, Шымкент қаласы – 4
Бос грант - 7
Жалпы хирургия
14
Алматы облысы – 1, Ұлытау облысы – 2, Алматы қаласы- 10
Бос грант - 1
Онкология ересектердің
9
Жетісу облысы– 1, Қызылорда облысы – 1, Алматы қаласы - 7
Онкология және гематология балалардың
7
Алматы облысы – 1, Жамбыл облысы – 2, Жетісу облысы – 2, Қызылорда облысы – 1, Манғыстау облысы - 1
Онкология радиациялық
4
Алматы облысы – 1,
Жетісу облысы – 1,
Алматы қаласы - 2
Онкология химиотерапевті
9
Абай облысы – 1,
Алматы облысы – 2,
Жетісу облысы – 1,
БҚО – 1,
Манғыстау облысы – 1, Түркістан облысы – 2, Алматы қаласы- 1
Оториноларингология ересектердің, балалардың
20
Алматы облысы – 10, Түркістан облысы – 1, Алматы қаласы – 5,
Бос грант - 4
Офтальмология ересектердің, балалардың
15
Қостанай облысы – 5, Павлодар облысы – 3, Алматы қаласы – 1
Бос грант - 6
Патологиялық анатомия
10

Алматинская – 3, Жамбылская – 1, Карагандинская – 2, Костанайская – 1, Кызылординская – 1,
Туркестанская – 2
Педиатрия
39
Абайская – 5, Жетысуская – 3, Костанайская – 4,
СКО – 1,
Туркестанская – 1, Улытауская – 3,
г. Астана – 2,
г. Алматы – 12,
г. Шымкент – 5, ННЦФ – 3
Психиатрия взрослая, детская
31
Алматинская – 4,
ВКО – 6,
Жетысуская – 1,
ЗКО – 2, Мангистауская – 4, Павлодарская – 5,
г. Алматы – 4,
г. Шымкент - 5
Пульмонология взрослая, детская
12
Мангистауская – 1, Туркестанская – 1,
г. Алматы – 5,
ННЦФ – 5
Радиология
17
Жамбылская - 6,
г. Алматы – 5
Алматинская –1,
свободный грант - 5
Ревматология взрослая, детская
13
г. Алматы – 3,
г. Шымкент – 5
свободный грант - 5
Семейная медицина
14
Алматинская –9,
г. Алматы – 4,
г. Шымкент - 1
Судебно-медицинская экспертиза
6
Жамбылская – 3,
г. Шымкент - 3
Терапия
36
Акмолинская – 2,
ВКО – 6,
ЗКО – 7, Карагандинская – 11, Костанайская – 9, ННЦФ - 1
Травматология-ортопедия взрослая, детская
10
Жетысуская – 3, Кызылординская – 2, Туркестанская – 2,
г. Алматы - 3
Урология и андрология взрослая, детская
7
Туркестанская – 2,
г. Шымкент - 5
Физическая медицина и реабилитация
23
ВКО – 2,
Жамбылская – 3, Жетысуская – 1, Костанайская – 1, Павлодарская – 2, Туркестанская – 3,
г. Алматы – 8,
ННЦФ – 3
Фтизиатрия взрослая, детская
12
Актюбинская – 1, Алматинская – 3,

Алматы облысы – 3, Жамбыл облысы – 1, Қарағанды облысы – 2, Қостанай облысы – 1, Қызылорда облысы – 1,
Түркістан облысы – 2
Педиатрия
39
Абай облысы – 5,
Жетісу облысы – 3, Қостанай облысы – 4,
СҚО – 1,
Түркістан облысы – 1, Ұлытау облысы – 3,
Астана қаласы – 2, Алматы қаласы – 12, Шымкент қаласы- 5,
ҰФҒО – 3
Психиатрия ересектердің, балалардың
31
Алматы облысы – 4,
ШҚО – 6,
Жетісу облысы – 1,
БҚО – 2,
Манғыстау облысы – 4, Павлодар облысы – 5, Алматы қаласы – 4, Шымкент қаласы - 5
Пульмонология ересектердің, балалардың
12
Манғыстау облысы – 1, Түркістан облысы – 1, Алматы қаласы – 5,
ҰФҒО – 5
Радиология
17
Жамбыл облысы - 6, Алматы қаласы – 5
Алматы облысы – 1,
Бос грант - 5
Ревматология ересектердің, балалардың
13
Алматы қаласы – 3, Шымкент қаласы- 5
Бос грант - 5
Отбасылық медицина
14
Алматы облысы – 9, Алматы қаласы – 4, Шымкент қаласы- 1
Сот-медициналық сараптама
6
Жамбыл облысы – 3, Шымкент қаласы - 3
Терапия
36
Акмола облысы – 2,
ШҚО – 6,
БҚО – 7,
Қарағанды облысы – 11, Қостанай облысы –9, ҰФҒО - 1
Травматология-ортопедия ересектердің, балалардың
10
Жетісу облысы – 3, Қызылорда облысы – 2, Түркістан облысы – 2, Алматы қаласы - 3
Урология және андрология ересектердің, балалардың
7
Түркістан облысы – 2, Шымкент қаласы - 5
Физикалық медицина және реабилитация ересектердің, балалардың
23
ШҚО – 2,
Жамбыл облысы – 3, Жетісу облысы – 1, Қостанай облысы – 1, Павлодар облысы – 2, Түркістан облысы – 3, Алматы қаласы – 8,
ҰФҒО – 3
Фтизиатрия ересектердің, балалардың
12
Ақтөбе облысы– 1,
Алматы облысы – 3,

Костанайская – 2, Кызылординская – 1,
г. Алматы – 3,
ННЦФ – 2
Челюстно-лицевая хирургия взрослая, детская
7
Жетысуская – 2, Туркестанская – 3
свободный грант - 2
Эндокринология взрослая, детская
9
Алматинская – 5, Жамбылская – 1, Кызылординская – 1
свободный грант - 2
Ортопедическая стоматология
5
г. Алматы - 5
Ортодонтия
6
г. Алматы - 6
Стоматология детского возраста
5
г. Астана – 2, Алматинская - 3
Терапевтическая стоматология
1
г. Астана - 1
Хирургическая стоматология
4
г. Алматы – 3,
г. Астана - 1
2.
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский медицинский университет имени Марата Оспанова"
284
Акушерство и гинекология взрослая, детская
32
Актюбинская – 2, Атырауская – 5,
ЗКО – 15, Мангистауская – 5, Павлодарская – 5
Анестезиология и реаниматология взрослая, детская
32
Актюбинская – 5, Атырауская – 8,
ЗКО – 16, Мангистауская - 3
Гастроэнтерология взрослая, детская
8
Актюбинская – 2, Атырауская – 1,
ЗКО – 4
ЗКМУ - 1
Дерматовенерология взрослая, детская
10
Актюбинская – 1, Атырауская – 3,
ЗКО – 1, Мангистауская – 3
ЗКМУ - 2
Детская хирургия
8
Актюбинская – 2, Атырауская – 1,
ЗКО – 3, Мангистауская - 2
Инфекционные болезни взрослые, детские
9
Актюбинская – 3, Атырауская – 5
ЗКМУ - 1
Кардиология взрослая, детская
16
Актюбинская – 3,
ЗКО – 12
ЗКМУ - 1
Клиническая фармакология
5
ЗКО – 2, Кызылординская – 1, Мангистауская - 2
Неврология взрослая, детская
17
Актюбинская – 3, Атырауская – 3,
ЗКО – 10, Мангистауская – 1
Нейрохирургия взрослая, детская
6
Актюбинская – 3,
ЗКО - 3
Неонатология
13
Актюбинская – 2, Атырауская – 4,
ЗКО – 6, Кызылординская - 1
Общая хирургия
13
Актюбинская – 3, Атырауская – 2,
ЗКО – 7
ЗКМУ - 1
Онкология взрослая
15
Актюбинская – 5, Атырауская – 1,
ЗКО – 5, Мангистауская – 4
Оториноларингология взрослая, детская
15
Актюбинская – 2, Атырауская – 2,
ЗКО – 7, Кызылординская – 2, Мангистауская – 2
Офтальмология взрослая, детская
10
Актюбинская – 2, Атырауская – 2,
ЗКО – 3
ЗКМУ - 3
Педиатрия
25
Актюбинская – 2, Атырауская – 5,
ЗКО – 7, Мангистауская – 8,
г. Астана - 3
Психиатрия взрослая, детская
9
Актюбинская – 2, Атырауская – 2,
ЗКО – 4, Мангистауская - 1
Семейная медицина
7
ЗКО - 7
Терапия
10
Актюбинская – 4, Атырауская – 5,
ЗКО - 1
Травматология-ортопедия взрослая, детская
8
Атырауская – 1,
ЗКО – 4, Мангистауская – 2
ЗКМУ - 1
Урология и андрология взрослая, детская
7
Актюбинская – 2, Атырауская – 1,
ЗКО – 4
Челюстно-лицевая хирургия взрослая, детская
2
Атырауская – 1,
ЗКО - 1
Эндокринология взрослая, детская
7
ЗКО – 5, Мангистауская - 2
3.
Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды"

Қостанай облысы – 2, Қызылорда облысы – 1,
Алматы қаласы – 3,
ҰФҒО – 2
Жақ сүйек-бет хирургиясы ересектердің, балалардың
7
Жетісу облысы – 2, Түркістан облысы – 3
Бос грант - 2
Эндокринология ересектердің, балалардың
9
Алматы облысы – 5, Жамбыл облысы – 1, Қызылорда облысы – 1
Бос грант - 2
Ортопедиялық стоматология
5
Алматы қаласы - 5
Ортодонтия
6
Алматы қаласы - 6
Балалар стоматология
5
Астана қаласы – 2,
Алматы қаласы - 3
Терапиялық стоматология
1
Астана қаласы - 1
Хирургиялық стоматология
4
Алматы қаласы – 3,
Астана қаласы - 1
2. "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
284
Акушерия және гинекология ересектердің, балалардың
32
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 5,
БҚО – 15,
Манғыстау облысы – 5, Павлодар облысы – 5
Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың
32
Ақтөбе облысы – 5,
Атырау облысы – 8,
БҚО – 16,
Манғыстау облысы - 3
Гастроэнтерология ересектердің, балалардың
8
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 1,
БҚО – 4
БҚМУ– 1
Дерматовенерология ересектердің, балалардың
10
Ақтөбе облысы – 1,
Атырау облысы – 3,
БҚО – 1,
Манғыстау облысы – 3
БҚМУ– 2
Балалар хирургиясы
8
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 1,
БҚО – 3,
Манғыстау облысы - 2
Инфекциялық аурулар ересектердің, балалардың
9
Ақтөбе облысы – 3,
Атырау облысы – 5
БҚМУ– 1
Кардиология ересектердің, балалардың
16
Ақтөбе облысы – 3,
БҚО – 12
БҚМУ– 1
Клиникалық фармакология
5
БҚО – 2,
Қызылорда облысы – 1, Манғыстау облысы - 2
Неврология ересектердің, балалардың
17
Ақтөбе облысы – 3,
Атырау облысы – 3,
БҚО – 10,
Манғыстау облысы – 1
Нейрохирургия ересектердің, балалардың
6
Ақтөбе облысы – 3,
БҚО - 3
Неонатология
13
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 4,
БҚО – 6,
Қызылорда облысы - 1
Жалпы хирургия
13
Ақтөбе облысы – 3,
Атырау облысы – 2,
БҚО - 8
Онкология ересектердің
15
Ақтөбе облысы – 5,
Атырау облысы – 1,
БҚО – 5,
Манғыстау облысы – 4
Оториноларингология ересектердің, балалардың
15
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 2,
БҚО – 7,
Қызылорда облысы – 2, Манғыстау облысы - 2
Офтальмология ересектердің, балалардың
10
Ақтөбе облысы– 2,
Атырау облысы – 2,
БҚО – 3
БҚМУ– 3
Педиатрия
25
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 5,
БҚО – 7,
Манғыстау облысы – 8, Астана қаласы - 3
Психиатрия ересектердің, балалардың
9
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 2,
БҚО – 4,
Манғыстау облысы - 1
Отбасылық медицина
7
БҚО - 7
Терапия
10
Ақтөбе облысы – 4,
Атырау облысы – 5,
БҚО - 1
Травматология-ортопедия ересектердің, балалардың
8
Атырау облысы – 1,
БҚО – 4,
Манғыстау облысы - 2
БҚМУ– 1
Урология және андрология ересектердің, балалардың
7
Ақтөбе облысы – 2,
Атырау облысы – 1,
БҚО – 4
Жақ сүйек-бет хирургиясы ересектердің, балалардың
2
Атырау – 1,
БҚО - 1
Эндокринология ересектердің, балалардың
7
БҚО – 5,
Манғыстау облысы - 2
3. "Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы

211
Акушерство и гинекология взрослая, детская
13
Карагандинская – 7, Костанайская – 3,
МУК – 3
Аллергология и иммунология взрослая, детская
6
Карагандинская – 1, Костанайская – 2, Кызылординская – 1,
Улытауская – 1,
МУК - 1
Анестезиология и реаниматология взрослая, детская
13
Карагандинская – 10, Костанайская – 2,
МУК – 1
Гастроэнтерология взрослая, детская
3
Карагандинская – 1, Костанайская – 1,
МУК – 1
Гематология взрослая
4
Карагандинская – 1, Костанайская – 1,
г. Шымкент – 1,
МУК – 1
Детская хирургия
7
Карагандинская – 2, Костанайская – 3, Улытауская - 2
Инфекционные болезни взрослые, детские
8
Карагандинская – 2, Костанайская – 3,
МУК – 3
Кардиология взрослая, детская
7
Карагандинская - 7
Клиническая фармакология
4
Карагандинская – 3, МУК – 1
Неврология взрослая, детская
21
Карагандинская – 7, Костанайская – 2, Павлодарская – 8, Улытауская – 1,
г. Шымкент – 2,
МУК – 1
Неонатология
5
Карагандинская – 4, МУК – 1
Неотложная медицина взрослая, детская
1
МУК – 1
Нефрология взрослая, детская
5
Карагандинская – 2, Туркестанская -1, Улытауская -1,
МУК – 1
Общая хирургия
9
Карагандинская – 6, Павлодарская – 2,
МУК – 1
Онкология взрослая
9
Костанайская – 7, Улытауская – 1,
МУК – 1
Оториноларингология взрослая, детская
15
Акмолинская – 1, Карагандинская – 3, Костанайская – 6, Павлодарская – 3, Улытауская – 1,
МУК – 1
Офтальмология взрослая, детская
5
Карагандинская – 4, МУК – 1
Педиатрия
13
Карагандинская – 12, МУК – 1
Психиатрия взрослая, детская
11
Карагандинская – 2, Костанайская – 5,
СКО – 3,
МУК – 1
Пульмонология взрослая, детская
3

211
Акушерия және гинекология ересектердің, балалардың
13
Карағанды облысы – 7, Қостанай облысы – 3, ҚМУ– 3
Аллергология және иммунология ересектердің, балалардың
6
Қарағанды облысы – 1, Қостанай облысы – 2, Қызылорда облысы – 1, Ұлытау облысы – 1,
ҚМУ - 1
Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың
13
Қарағанды облысы – 10, Қостанай облысы – 2,
ҚМУ – 1
Гастроэнтерология ересектердің, балалардың
3
Қарағанды облысы – 1, Қостанай облысы – 1,
ҚМУ – 1
Гематология ересектердің
4
Қарағанды облысы – 1, Қостанай облысы – 1, Шымкент қаласы – 1,
ҚМУ – 1
Балалар хирургиясы
7
Қарағанды облысы – 2, Қостанай облысы – 3, Ұлытау облысы - 2
Инфекциялық аурулар ересектердің, балалардың
8
Қарағанды облысы – 2, Қостанай облысы – 3,
ҚМУ – 3
Кардиология ересектердің, балалардың
7
Қарағанды облысы - 7
Клиникалық фармакология
4
Қарағанды облысы – 3,
ҚМУ – 1
Неврология ересектердің, балалардың
21
Қарағанды облысы – 7, Қостанай облысы – 2, Павлодар облысы – 8, Ұлытау облысы – 1, Шымкент қаласы – 2,
ҚМУ – 1
Неонатология
5
Қарағанды облысы – 4, ҚМУ – 1
Шұғыл медицина ересектердің, балалардың
1
ҚМУ – 1
Нефрология ересектердің, балалардың
5
Қарағанды облысы – 2, Түркістан облысы -1, Ұлытау облысы - 1,
ҚМУ – 1
Жалпы хирургия
9
Қарағанды облысы – 6, Павлодар облысы – 2, ҚМУ – 1
Онкология ересектердің
9
Қостанай облысы – 7, Ұлытау облысы – 1,
ҚМУ - 1
Оториноларингология ересектердің, балалардың
15
Ақмола облысы – 1, Қарағанды облысы – 3, Қостанай облысы – 6, Павлодар облысы – 3, Ұлытау облысы – 1,
ҚМУ – 1
Офтальмология ересектердің, балалардың
5
Қарағанды облысы – 4, ҚМУ – 1
Педиатрия
13
Қарағанды облысы – 12, ҚМУ – 1
Психиатрия ересектердің, балалардың
11
Қарағанды облысы – 2,
Қостанай облысы – 5,
СҚО – 3,
ҚМУ– 1
Пульмонология ересектердің, балалардың
3

Карагандинская – 1, Улытауская – 1,
МУК – 1
Ревматология взрослая, детская
7
Жетысуская – 1, Костанайская – 1, Туркестанская – 3, Улытауская – 1,
МУК - 1
Семейная медицина
11
Карагандинская – 8, МУК – 3
Травматология-ортопедия взрослая, детская
9
Карагандинская – 5, Костанайская – 3, Улытауская - 1
Урология и андрология взрослая, детская
4
Карагандинская – 3, МУК – 1
Физическая медицина и реабилитация
10
Карагандинская – 4 Костанайская – 5,
МУК - 1
Эндокринология взрослая, детская
8

Қарағанды облысы – 1, Ұлытау облысы – 1,
ҚМУ – 1
Ревматология ересектердің, балалардың
7
Жетісу облысы – 1, Қостанай облысы – 1, Түркістан облысы – 3, Ұлытау облысы – 1,
ҚМУ - 1
Отбасылық медицина
11
Қарағанды облысы – 8, ҚМУ – 3
Травматология-ортопедия ересектердің, балалардың
9
Қарағанды облысы – 5, Қостанай облысы – 3, Ұлытау облысы - 1
Урология және андрология ересектердің, балалардың
4
Қарағанды облысы – 3, ҚМУ – 1
Физикалық медицина және реабилитация ересектердің, балалардың
10
Қарағанды облысы – 4, Қостанай облысы – 5, ҚМУ – 1
Эндокринология ересектердің, балалардың
8

Карагандинская – 5, Костанайская – 2,
МУК - 1
4.
Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Семей"
294
Акушерство и гинекология взрослая, детская
20
Абайская – 18,
ВКО 2
Аллергология и иммунология взрослая, детская
3
Абайская – 2, Павлодарская - 1
Ангиохирургия взрослая, детская
4
Абайская – 2,
ВКО – 1,
Павлодарская - 1
Анестезиология и реаниматология взрослая, детская
21
Абайская – 15,
ВКО – 5
свободный грант - 1
Гастроэнтерология взрослая, детская
2
Абайская - 2
Гематология взрослая
4
Абайская – 2, Жетысуская – 1, Павлодарская - 1
Дерматовенерология взрослая, детская
5
Абайская – 2, Алматинская – 2,
ВКО – 1
Детская хирургия
10
Абайская – 4,
ВКО – 2,
Павлодарская – 4
Инфекционные болезни взрослые, детские
6
Абайская – 4, Павлодарская – 1
МУС - 1
Кардиология взрослая, детская
10
Абайская – 7,
ВКО -3
Кардиохирургия взрослая, детская
3
Абайская - 3
Клиническая фармакология
5
Абайская – 4,
ВКО – 1
Клиническая лабораторная диагностика
6
Абайская – 2,
ВКО – 2,
Павлодарская – 1
свободный грант - 1
Неврология взрослая, детская
15
Абайская – 5,
ВКО – 3,
Павлодарская – 7
Нейрохирургия взрослая, детская
7
Абайская – 2,
ВКО – 3,
г. Астана - 2
Неонатология
10
Абайская – 5,
ВКО – 3, Карагандинская – 1, Павлодарская - 1
Неотложная медицина взрослая, детская
3
Абайская – 1, Карагандинская – 1, Костанайская - 1
Нефрология взрослая, детская
3
Абайская – 2,
ВКО – 1
Общая хирургия
10
Абайская – 7,
ВКО – 3
Онкология взрослая
8
Абайская – 2,
ВКО – 4,
Павлодарская – 1
МУС - 1
Онкология радиационная
3
Абайская – 2
свободный грант - 1
Оториноларингология взрослая, детская
17
Абайская – 8,
ВКО – 4,
Павлодарская – 3
МУС – 1
свободный грант - 1
Офтальмология взрослая, детская
18
Абайская – 6,
ВКО – 5,
Павлодарская – 4
МУС – 1
свободный грант - 2
Патологическая анатомия
8
Абайская – 2,
ВКО – 1,
Жамбылская – 3, Павлодарская – 1, ННОЦ - 1
Педиатрия
15
Абайская – 3,
ВКО – 7,
Павлодарская – 5
Психиатрия взрослая, детская
5
Абайская - 5
Пульмонология взрослая, детская
4
Абайская – 1, Алматинская – 2
свободный грант - 1
Радиология
15
Абайская – 1,
ВКО – 3,
Павлодарская – 10
свободный грант - 1
Ревматология взрослая, детская
5
Абайская – 2,
ВКО – 1,
Павлодарская - 2
Семейная медицина
2
Павлодарская - 2
Судебно-медицинская экспертиза
2
Жетысуская – 1,
СКО - 1
Терапия
7
Абайская - 7
Травматология-ортопедия взрослая, детская
7
Абайская – 5,
ВКО - 2
Урология и андрология взрослая, детская
5
Абайская – 2, Павлодарская – 2
свободный грант - 1
Физическая медицина и реабилитация
5
Абайская – 2,
ВКО – 2,
Павлодарская - 1
Челюстно-лицевая хирургия взрослая, детская
4
Абайская – 2, Павлодарская – 1
МУС – 1
Эндокринология взрослая, детская
9
Абайская – 3,
ВКО – 2,
Павлодарская – 3
свободный грант - 1
Ядерная медицина
5
Абайская - 5
Стоматология детского возраста
3
Абайская – 2, Туркестанская -1
5.
Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Астана"

Қарағанды облысы – 5, Қостанай облысы – 2,
ҚМУ – 1
4. "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
294
Акушерия және гинекология ересектердің, балалардың
20
Абай облысы – 18,
ШҚО - 2
Аллергология және иммунология ересектердің, балалардың
3
Абай облысы – 2,
Павлодар облысы - 1
Ангиохирургия ересектердің, балалардың
4
Абай облысы – 2,
ШҚО – 1,
Павлодар облысы - 1
Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың
21
Абай облысы – 15,
ШҚО – 5
Бос грант - 1
Гастроэнтерология ересектердің, балалардың
2
Абай облысы - 2
Гематология ересектердің
4
Абай облысы – 2,
Жетісу облысы – 1, Павлодар облысы - 1
Дерматовенерология ересектердің, балалардың
5
Абай облысы – 2,
Алматы облысы – 2,
ШҚО – 1
Балалар хирургиясы
10
Абай облысы – 4,
ШҚО – 2,
Павлодар облысы – 4
Инфекциялық аурулар ересектердің, балалардың
6
Абай облысы – 4,
Павлодар облысы – 1
СМУ - 1
Кардиология ересектердің, балалардың
10
Абай облысы – 7,
ШҚО -3
Кардиохирургия ересектердің, балалардың
3
Абай облысы - 3
Клиникалық фармакология
5
Абай облысы – 4,
ШҚО – 1
Клиникалық лабораториялық диагностика
6
Абай облысы – 2,
ШҚО – 2,
Павлодар облысы – 1
Бос грант - 1
Неврология ересектердің, балалардың
15
Абай облысы – 5,
ШҚО – 3,
Павлодар облысы – 7
Нейрохирургия ересектердің, балалардың
7
Абай облысы – 2,
ШҚО – 3,
Астана қаласы - 2
Неонатология
10
Абай облысы – 5,
ШҚО – 3,
Қарағанды облысы – 1, Павлодар облысы - 1
Шұғыл медицина ересектердің, балалардың
3
Абай облысы – 1, Қарағанды облысы – 1, Қостанай облысы - 1
Нефрология ересектердің, балалардың
3
Абай облысы – 2,
ШҚО – 1
Жалпы хирургия
10
Абай облысы – 7,
ШҚО – 3
Онкология ересектердің
8
Абай облысы – 2,
ШҚО – 4,
Павлодар облысы – 1
СМУ - 1
Онкология радиациялық
3
Абай облысы – 2
Бос грант - 1
Оториноларингология ересектердің, балалардың
17
Абай облысы – 8,
ШҚО – 4,
Павлодар облысы – 3
СМУ – 1
Бос грант - 1
Офтальмология ересектердің, балалардың
18
Абай облысы – 6,
ШҚО – 5,
Павлодар облысы – 4
СМУ – 1
Бос грант - 2
Патологиялық анатомия
8
Абай облысы – 2,
ШҚО – 1,
Жамбыл облысы – 3, Павлодар облысы – 1, ҰҒОО - 1
Педиатрия
15
Абай облысы – 3,
ШҚО – 7,
Павлодар облысы – 5
Психиатрия ересектердің, балалардың
5
Абай облысы - 5
Пульмонология ересектердің, балалардың
4
Абай облысы – 1,
Алматы облысы – 2
Бос грант - 1
Радиология
15
Абай облысы – 1,
ШҚО – 3,
Павлодар облысы – 10
Бос грант - 1
Ревматология ересектердің, балалардың
5
Абай облысы – 2,
ШҚО – 1,
Павлодар облысы - 2
Отбасылық медицина
2
Павлодар облысы - 2
Сот-медициналық сараптама
2
Жетісу облысы – 1,
СҚО - 1
Терапия
7
Абай облысы - 7
Травматология-ортопедия ересектердің, балалардың
7
Абай облысы – 5,
ШҚО - 2
Урология және андрология ересектердің, балалардың
5
Абай облысы – 2,
Павлодар облысы – 2
Бос грант - 1
Физикалық медицина және реабилитация ересектердің, балалардың
5
Абай облысы – 2,
ШҚО – 2,
Павлодар облысы - 1
Жақ сүйек-бет хирургиясы ересектердің, балалардың
4
Абай облысы – 2,
Павлодар облысы – 1
СМУ – 1
Эндокринология ересектердің, балалардың
9
Абай облысы – 3,
ШҚО – 2,
Павлодар облысы – 3
Бос грант - 1
Ядролық медицина
5
Абай облысы - 5
Балалар стоматология
3
Абай облысы – 2,
Түркістан облысы -1
5. "Астана медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы

368
Акушерство и гинекология взрослая, детская
49
Акмолинская – 16,
ВКО – 6,
ЗКО – 4, Карагандинская – 16, СКО – 7
Аллергология и иммунология взрослая, детская
6
Акмолинская – 1, Актюбинская – 1,
ЗКО – 2,
СКО – 1,
г. Астана – 1
Ангиохирургия взрослая, детская
5
Актюбинская – 1, Карагандинская – 2, Костанайская – 1,
г. Астана - 1
Анестезиология и реаниматология взрослая, детская
26
Акмолинская – 13, Мангистауская – 4, СКО – 7,
г. Астана – 2
Гастроэнтерология взрослая, детская
4
Павлодарская – 2,
СКО – 1,
г. Астана - 1
Гематология взрослая
2
г. Астана - 2
Дерматовенерология взрослая, детская
10
Акмолинская – 1, Жетысуская – 1,
ЗКО – 3, Карагандинская – 3, Костанайская – 1, Павлодарская – 1
Детская хирургия
10
Акмолинская – 1, Актюбинская – 1, Жамбылская – 1, Карагандинская – 1, Кызылординская – 2, СКО – 1,
г. Астана - 3
Инфекционные болезни взрослые, детские
16
Жетысуская – 1,
ЗКО – 11, Карагандинская – 3, Мангистауская – 1
Кардиология взрослая, детская
5
Акмолинская – 2,
СКО - 3
Клиническая фармакология
12
Абайская – 1, Алматинская – 2,
ЗКО – 1,
Павлодарская – 1,
г. Астана – 3,
ННОЦ – 4
Неврология взрослая, детская
12
Акмолинская – 6,
СКО – 2,
г. Шымкент - 4
Нейрохирургия взрослая, детская
2
Костанайская – 1,
СКО - 1
Неонатология
15
Акмолинская – 9, Костанайская – 1, Туркестанская – 2, Улытауская – 1,
г. Астана - 2
Неотложная медицина взрослая, детская
1
Мангистауская - 1
Нефрология взрослая, детская
2
ЗКО - 2
Общая хирургия
25
Акмолинская – 10, Костанайская – 10, СКО – 5
Онкология взрослая
16
Акмолинская – 3,
ЗКО – 2,
Павлодарская – 5,
СКО – 6
Онкология радиационная
5
Карагандинская – 2, Мангистауская – 1, ННОЦ - 2
Оториноларингология взрослая, детская
11
Акмолинская – 7,
СКО – 3,
г. Астана - 1
Педиатрия
26
Акмолинская – 13, Костанайская – 7, Павлодарская – 1,
СКО – 4,
г. Астана - 1
Психиатрия взрослая, детская
10
Акмолинская – 5, Костанайская - 5
Пульмонология взрослая, детская
7
Атырауская – 1,
ЗКО – 2,
Костанайская – 1,
СКО – 2,
г. Астана - 1
Радиология
26
Акмолинская – 2, Карагандинская – 7, Костанайская – 5, Мангистауская – 2, Павлодарская – 2,
СКО – 5
Жамбылская – 1
ВКО – 1
Актюбинская - 1
Ревматология взрослая, детская
3
Атырауская – 1,
ЗКО - 2
Семейная медицина
15

368
Акушерия және гинекология ересектердің, балалардың
49
Ақмола облысы – 16,
ШҚО – 6,
БҚО – 4,
Қарағанды облысы – 16, СҚО – 7
Аллергология және иммунология ересектердің, балалардың
6
Ақмола облысы – 1,
Ақтөбе облысы – 1,
БҚО – 2,
СҚО – 1,
Астана қаласы – 1
Ангиохирургия ересектердің, балалардың
5
Ақтөбе облысы – 1, Қарағанды облысы – 2, Қостанай облысы – 1, Астана қаласы - 1
Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың
26
Ақмола облысы – 13, Манғыстау облысы – 4, СҚО – 7,
Астана қаласы – 2
Гастроэнтерология ересектердің, балалардың
4
Павлодар облысы – 2,
СҚО – 1,
Астана қаласы - 1
Гематология ересектердің
2
Астана қаласы - 2
Дерматовенерология ересектердің, балалардың
10
Ақмола облысы – 1,
Жетісу облысы – 1,
БҚО – 3,
Қарағанды облысы – 3, Қостанай облысы – 1, Павлодар облысы – 1
Балалар хирургиясы
10
Ақмола облысы– 1,
Актөбе облысы – 1, Жамбыл облысы – 1, Қарағанды облысы – 1, Қызылорда облысы – 2, СҚО – 1,
Астана қаласы - 3
Инфекциялық аурулар ересектердің, балалардың
16
Жетісу облысы – 1,
БҚО – 11,
Қарағанды облысы – 3, Манғыстау облысы – 1
Кардиология ересектердің, балалардың
5
Ақмола облысы – 2,
СҚО - 3
Клиникалық фармакология
12
Абай облысы – 1,
Алматы облысы – 2,
БҚО – 1,
Павлодар облысы – 1, Астана қаласы – 3,
ҰҒОО – 4
Неврология ересектердің, балалардың
12
Ақмола облысы – 6,
СҚО – 2,
Шымкент қаласы - 4
Нейрохирургия ересектердің, балалардың
2
Қостанай облысы – 1,
СҚО - 1
Неонатология
15
Ақмола облысы– 9, Қостанай облысы – 1, Түркістан облысы – 2, Ұлытау облысы – 1,
Астана қаласы - 2
Шұғыл медицина ересектердің, балалардың
1
Манғыстау облысы - 1
Нефрология ересектердің, балалардың
2
БҚО - 2
Жалпы хирургия
25
Ақмола облысы – 10, Қостанай облысы – 10, СҚО – 5
Онкология ересектердің
16
Ақмола облысы– 3,
БҚО – 2,
Павлодар облысы – 5,
СҚО – 6
Онкология радиациялық
5
Қарағанды облысы – 2, Манғыстау облысы – 1, ҰҒОО - 2
Оториноларингология ересектердің, балалардың
11
Ақмола облысы – 7,
СҚО – 3,
Астана қаласы - 1
Педиатрия
26
Ақмола облысы – 13, Қостанай облысы – 7, Павлодар облысы – 1,
СҚО – 4,
Астана қаласы - 1
Психиатрия ересектердің, балалардың
10
Ақмола облысы – 5, Қостанай облысы - 5
Пульмонология ересектердің, балалардың.
7
Атырау облысы – 1,
БҚО – 2,
Қостанай облысы – 1,
СҚО – 2,
Астана қаласы - 1
Радиология
26
Ақмола облысы– 2, Қарағанды облысы – 7, Қостанай облысы – 5, Манғыстау облысы – 2, Павлодар облысы – 2,
СҚО – 5
Жамбыл облысы – 1
ШҚО – 1
Ақтобе облысы - 1
Ревматология ересектердің, балалардың
3
Атырау облысы – 1,
БҚО - 2
Отбасылық медицина
15