О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 7-23-24 "Об утверждении бюджета Каратальского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2023 года № 8-2-11
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каратальского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 7-23-24 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 080,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 950,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 130,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 268,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 188,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 188,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 188,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:

"2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Қаратал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-23-24 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8-2-11 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Қаратал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-23-24 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Қаратал ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 080,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 950,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 130,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 268,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 188,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 188,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 188,2 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1- тармағымен толықтырылсын:

"4-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 11 апреля 2023 года № 8-2-11
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 28 декабря 2022 года № 7-23-24
Бюджет Каратальского сельского округа Айыртауского района на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

"4-1. 4- қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2- қосымшасына сәйкес 4- қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 11 сәуірдегі
№ 8-2-11 шешіміне
1 қосымша
Айыртау аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 7-23-24 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Айыртау ауданы Қаратал ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5