О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2022 года № 25-1 "Об утверждении бюджета Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 мая 2023 года № 3-36
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 25-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 361 тысяча тенге:
налоговые поступления – 7 402 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 159 тысяч тенге;
2) затраты – 35 432,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 071,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 071,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 071,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С.Баумаганбетов
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо- Казахстанской области
от 23 мая 2023 года № 3-36
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2022 года № 25-1
Бюджет на 2023 год Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-1 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Андреев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 3-36 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Андреев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Андреев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 361 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 402 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 159 мың теңге;
2) шығындар – 35 432,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 071,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 071,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 071,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С.Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2023 жылғы 23 мамырдағы
№ 3-36 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 25-1 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Андреев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома
(мың теңге)