Об отмене решения маслихата района имени Габита Мусрепова от 4 сентября 2023 года № 7-8 "Об утверждении ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2023 года № 8-13
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 4 сентября 2023 года № 7-8 "Об утверждении ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 7-8 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемесін бекіту туралы" шешімін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 8-13 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 7-8 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемесін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С.Баумағанбетов