О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 23/4 "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года № 10/4
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 23/4 (официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актах Республики Казахстан № 177459) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 623,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 561,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 859 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 203,5 тысяч тенге;
2) затраты – 54 881,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -257,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 257,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 257,9 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/4 "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/4 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/4 шешіміне (Эталондық бақылау банкінде Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін ресми жариялау № 177459 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 623,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 561,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 859 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 203,5 мың теңге;
2) шығындар – 54 881,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -257,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 257,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 257,9 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын: