О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 23/9 "Об утверждении бюджета Озерного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 11 августа 2023 года № 6/10
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Озерного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 23/9 (официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актах Республики Казахстан № 177476) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Озерного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 864 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 364 тысяч тенге;
2) затраты – 40 368,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -504,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 504,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 504,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/9 "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Озерный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 6/10 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Озерный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/9 шешіміне (Эталондық бақылау банкінде Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін ресми жариялау № 177476 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Озерный ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 864 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 364 мың теңге;
2) шығындар – 40 368,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -504,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 504,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 504,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.