О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 17/7 "Об утверждении бюджета Докучаевского сельского округа Тимирязевского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2023 года № 6/4
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Докучаевского сельского округа Тимирязевского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 17/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Докучаевского сельского округа Тимирязевского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 166 364,9 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 488,9 тысячи тенге;
2) затраты – 166 366,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге: приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2023 год в сумме 21 719 тысяч тенге и трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 141 769,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 6/4 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –166 364,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 488,9 мың теңге;
2) шығындар – 166 366,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 1,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 1,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,4 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Ауылдық округ бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 21 719 мың теңге сомасында және жоғары тұрған бюджеттен түсетін трансферттер 141 769,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.