О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 4-26 с "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 4-3 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 4-26 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 677 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 593 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 951 тысяч тенге;
2) затраты – 50 732,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 55,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55,8 тысяч тенге.";

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 4-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірде № 4-3 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 4-26 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 677 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 593 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 951 мың теңге;
2) шығындар – 50 732,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 55,8 мың теңге.";

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 55,8 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата М.Абдулов
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 17 апреля 2023 года № 4-3 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 4-26 с
Бюджет Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

келесі мазмұндағы 7-1-тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 55,8 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы М.Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2023 жылғы 17 сәуірдегі
№ 4-3 с шешіміне 1-қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 4-26 с шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3