О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 4-26 с "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 05 сентября 2023 года № 4-7 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 4-26 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 900 тысяч тенге:
налоговые поступления – 743,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 023,4 тысяч тенге;
2) затраты – 54 955,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 55,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на капитальные расходы государственного органа;
2) на освещение улиц;
3) на обустройство спортивно-игровой площадки в селе Тлеусай;
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
5) на проведение оценки;
6) на на содержание аппарата.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы";

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 4-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 05 қыркүйектегі № 4-7 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 4-26 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 900 мың теңге:
салықтық түсімдер – 743,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 023,4 мың теңге;
2) шығындар – 54 955,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
55,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 55,8 мың теңге.";
7- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
2) көшелерді жарықтандыруға;
3) Тілеусай ауылында спорттық-ойын алаңын жайластыруға;
4) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) бағалау жүргізуге;
6) ) аппаратты күтіп ұстауға.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.".

дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:
"7-2. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе: на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Распределение указанных целевых трансфертов на развитие из районного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

келесі мазмұндағы 7-2-тармағымен толықтырылсын:
"7-2. "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 2023 жылға арналған бюджеттік инвестициялардың тізбесі бекітілсін.
Көрсетілген нысаналы даму трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.