О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 8-26 с "Об утверждении бюджета Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2023 года № 8-10 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 8-26 с следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 112,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 255,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 364,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 493 тысяч тенге;
2) затраты –48 646,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 534,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 1 534,3 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 534,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 8-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 8-10 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кайрат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 8-26 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кайрат ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –47 112,6 мың теңге:
салықтық түсімдер –1 255,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 364,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –45 493 мың теңге;
2) шығындар–48 646,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 534,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 534,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 534,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.