О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 10-26 с "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2023 года № 10-10 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 10-26 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 574 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 003,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления –131,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 438,5 тысяч тенге;
2) затраты – 35 588,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -14,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита)
бюджета – 14,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14,2 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на содержание аппарата;
2) на освещение улиц;
3) на обустройство детской игровой площадки в селе Каратерек;
4) на содержание клуба;
5) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 10-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 10-10 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 10-26 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 547 мың теңге:
салықтық түсімдер –1 003,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –131,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 438,5 теңге;
2) шығындар – 35 588,2 теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -14,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14,2 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14,2 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) аппаратты күтіп ұстауға;
2) көшелерді жарықтандыруға;
3) Қаратерек ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
4) клубты күтіп ұстауға;
5) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;

6) на благоустройство территории;
7) капитальные расходы государственных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района "Решение о реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6) аумақты абаттандыруға;
7) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Қаратерек ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Қаратерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;