О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 28/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2023 года № 10/7
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 28/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 000 181,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 777 442,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 804 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 188 443,2 тысяч тенге;
2) затраты – 8 072 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 790 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 74 114,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 114,5 тысяч тенге:
поступление займов – 10 350 тысяч тенге;
погашение займов – 8 915 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 679,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 24 731 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
К. Жангужинов
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 декабря 2023 года № 10/7
Приложение 1
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2022 года № 28/1
Бюджет района Шал акына на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/1 "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 10/7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 000 181,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 777 442,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 804 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 188 443,2 мың теңге;
2) шығындар – 8 072 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 790 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74 114,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 114,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 350 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 915 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 679,5 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 24 731 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы
мәслихатының төрағасы
Қ. Жанғожинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2023 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 10/7 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 28/1 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5