Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2023-2024 учебный год
Постановление акимата Атырауской области от 14 ноября 2023 года № 228
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 228 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2023-2024 учебный год.
2. Государственным учреждениям "Управление образования Атырауской области" и "Управление здравоохранения Атырауской области" принять все меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.

1. Қоса беріліп отырған 2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Атырау облысы Білім беру басқармасы" және "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын барлық шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.