О присвоении наименований улицам
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 1 сентября 2023 года № 267
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 22 июня 2023 года, с учетом мнения населения Кенузекского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам микрорайона Өрлеу Кенузекского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) проезду № 1 – улица Самұрық;
2) проезду № 2 – улица Қанағат;
3) улице № 12 – улица Есенбай Әзбергенов.
2. Присвоить безымянным улицам микрорайона Қайнар Кенузекского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) улице № 13 – улица Берке хан;
2) улице № 16 – улица Казбек би;
3) улице № 22 –улица Қажымұхан;
4) улице № 24 – улица Бораш Боқыбаев;
5) улице № 26 – улица Мұхамеджан Тынышбайұлы;
6) улице № 32 – улица Әжіғали Өтеғалиев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кенузекского сельского округа Е. Утешкалиев

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 267 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде, Кеңөзек ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округінің Өрлеу шағын ауданының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 өткелге – Самұрық көшесі;
2) № 2 өткелге – Қанағат көшесі;
3) № 12 көшеге – Есенбай Әзбергенов көшесі.
2. Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округінің Қайнар шағын ауданының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 13 көшеге – Берке хан көшесі;
2) № 16 көшеге – Қазыбек би көшесі;
3) № 22 көшеге – Қажымұхан көшесі;
4) № 24 көшеге – Бораш Боқыбаев көшесі;
5) № 26 көшеге – Мұхамеджан Тынышбайұлы көшесі;
6) № 32 көшеге – Әжіғали Өтеғалиев көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық округі әкімі Е. Өтешқалиев