О присвоении наименований улицам города Кульсары
Совместное постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 14 сентября 2023 года № 291 и решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2023 года № 6-9
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 мая 2022 года акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в городе Кульсары следующие наименования:
1) улице № 57 - улицу Күлара Досмұхамбетова;
2) улице № 41 - улицу Дәулеталы батыр;
3) улице № 23 - улицу Халел Ғаббасұлы;
4) улице № 24 - улицу Бақтыкерей Құлманұлы;
5) улице № 25 - улицу Базарбай Мәметұлы;
6) улице № 26 - улицу Уәлитхан Танашев;
7) улице № 27 - улицу Айдархан Тұрлыбайұлы;
8) улице № 28 - улицу Елдес Омарұлы.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
Председатель Жылыойского
районного маслихата
К. Мынбаев

Құлсары қаласының көшелеріне атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 291 бірлескен қаулысы және Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 6-9 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, қала тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысы негізінде, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құлсары қаласындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 57 көшеге – Күлара Досмұхамбетова көшесі;
2) № 41 көшеге – Дәулеталы батыр көшесі;
3) № 23 көшеге – Халел Ғаббасұлы көшесі;
4) № 24 көшеге – Бақтыкерей Құлманұлы көшесі;
5) № 25 көшеге – Базарбай Мәметұлы көшесі;
6) № 26 көшеге – Уәлитхан Танашев көшесі;
7) № 27көшеге – Айдархан Тұрлыбайұлы көшесі;
8) № 28 көшеге – Елдес Омарұлы көшесі.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданы әкімі Ж. Қаражанов
Жылыой аудандық
мәслихат төрағасы
Қ. Мыңбаев