О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 28-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2023 года № 4-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 28-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 690 266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 345 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 344 421 тысяч тенге;
2) затраты – 1 712 625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 359 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 359 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 359 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 753 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 141 503 тысяч тенге;
2) затраты – 165 539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 263 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 263 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 690 266 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 345 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 344 421 мың теңге;
2) шығындар – 1 712 625 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 359 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 359 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 359 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 276 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 141 503 мың теңге;
2) шығындар – 165 539 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 263 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 263 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 263 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жемского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 673 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 001 тысяч тенге;
2) затраты – 94 943 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 221 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 221 тысяч тенге."
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Косчагильского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 160 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 620 тысяч тенге;
2) затраты – 140 953 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 793 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 793 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 793 тысяч тенге."
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кара-Арнинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 165 882 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159 602 тысяч тенге;
2) затраты – 166 403 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 263 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Жем ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 722 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 673 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 001 мың теңге;
2) шығындар – 94 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 221 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 221 мың теңге."
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Қосшағыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 160 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 132 620 мың теңге;
2) шығындар – 140 953 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 793 мың теңге."
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Қара-Арна ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165 882 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 159 602 мың теңге;
2) шығындар – 166 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев
Приложение 1
к решению Жылыойского
районного маслихата
от 24 мая 2023 года № 4-1
Приложение 1
к решению Жылыойского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года № 28-1
Уточненный бюджет города Кульсары на 2023 год
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев
Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы
24 мамырдағы № 4-1 шешіміне 1-қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы
27 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне 1-қосымша
2023 жылғы Құлсары қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I.Кірістер