О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2023-2025 годы"от 27 декабря 2022 года № 28-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 21 сентября 2023 года № 7-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 28-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 980 770 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 526 612 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 883 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 674 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 448 601 тысяч тенге;
2) затраты – 3 003 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 359 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 359 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 359 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год вследующих объемах:
1) доходы – 241 013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 818 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 209 084 тысяч тенге;
2) затраты – 243 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 263 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 263 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 7-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 980 770 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 526 612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 883 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 674 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 448 601 мың теңге;
2) шығындар – 3 003 129 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 359 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 359 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 359 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241 013 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 111 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 209 084 мың теңге;
2) шығындар – 243 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 263 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 263 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;