О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 193 "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2023 года № 80
Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы" Махамбетского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 193 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 133 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 4 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 106 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 514 тысяч тенге;
2) затраты - 91 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 133 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –133 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –109 670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 121 тысяч тенге;
2) затраты – 110 402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 732 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 732 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 732 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 80 шешімі
Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 106 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 44 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86 514 мың теңге;
2) шығындар – 91 266 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -133 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 133 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 109 670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 270 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 121 мың теңге;
2) шығындар – 110 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -732 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 732 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –732 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 95 959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 683 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 248 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 028 тысяч тенге;
2) затраты – 96 101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -142 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Баксайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 87 395 тысяч тенге;
2) затраты – 102 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 769 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 769 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 769 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бейбарыского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 033 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 211 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 318 тысяч тенге;
2) затраты – 128 307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

1) кірістер – 95 959 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 248 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 028 мың теңге;
2) шығындар – 96 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –142 мың теңге.
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Бақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 87 395 мың теңге;
2) шығындар–102 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 769 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 769 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 769 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 -2025 жылдарға арналған Бейбарыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –124 600 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 211 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 98 318 мың теңге;
2) шығындар – 128 307 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

налоговые поступления – 44 516 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 337 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 639 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 347 222 тысяч тенге;
2) затраты – 416 366 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22 652 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 652 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 652 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 323 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 109 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 864 тысяч тенге;
2) затраты – 113 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 690 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 690 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 690 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 113 715 тысяч тенге, в том числе:
8 850 тысяч тенге – на благоустройства населенных пунктов, в том числе:
Жалгансайскому сельскому округу – 1 150 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 5 700 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге;
20 307 тысяч тенге –на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 4 011 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 6 532 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 9 764 тысяч тенге;
42 707 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов, в том числе:

салықтық түсімдер – 44 516 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 337 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 639 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 347 222 мың теңге;
2) шығындар – 416 366 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22 652 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 652 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 652 мың теңге.
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 112 323 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 105 864 мың теңге;
2) шығындар – 113 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 690 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 690 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 690 мың теңге.
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 113 715 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
елді мекендерді абаттандыруға – 8 850 мың теңге, оның ішінде:
Жалғансай ауылдық округіне – 1 150 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 5 700 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне - 2 000 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 20 307 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 4 011 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 6 532 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 9 764 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 42 707 мың теңге, оның ішінде:

Алгинскому сельскому округу – 1 210 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 3 560 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 37 937 тысяч тенге;
1 705 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
Бейбарыскому сельскому округу – 210 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 105 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 390 тысяч тенге;
4 200 тысяч тенге – Махамбетскому сельскому округу на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог населенных пунктов;
12 522 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 649 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 649 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 1 951 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 297 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 581 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 129 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 980 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 286 тысяч тенге;
23 241 тысяч тенге – на текущие и капитальные затраты организации культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 17 024 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 599 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 788 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 830 тысяч тенге;
183 тысяч тенге – Бейбарыскому сельскому округуна организацию приватизация, управления коммунальным имуществом.

Алға ауылдық округіне – 1 210 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 3 560 мың теңге;
Махамбет ауылдық окургіне – 37 937 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарына - 1 705 мың теңге, оның ішінде:
Бейбарыс ауылдық округіне – 210 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 105 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 390 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне елді мекендердің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 4 200 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына - 12 522 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне - 649 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 649 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 1 951 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 297 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 581 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне - 2 129 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне -1 980 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 286 мың теңге;
мәдениет үйінің ағымдағы және күрделі шығындарына – 23 241 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 17 024 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 599 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне - 2 788 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 830 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 183 мың теңге.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 15
декабря 2023 года № 80
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 29
декабря 2022 года № 193
Бюджет Алгинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 ,4, 7, 10 ,13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 193 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-133
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
133
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
133
01
Остатки бюджетных средств
133
1
Свободные остатки бюджетных средств
133
Приложение 2 к решению
районного маслихата от 15
декабря 2023 года № 80
Приложение 4 к решению
районного маслихата от 29
декабря 2022 года № 193
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-133
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
133
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
133
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
133
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
133
Аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 193 шешіміне 4 қосымша
2023 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер