О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 29-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2023-2025 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2023 года № 9-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 29-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2023-2025 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 177852) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 586 840,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 785 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 563 260,6 тысяч тенге;
2) затраты – 593 926,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 086 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 086 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 086 тысяч тенге."
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 613 тысяч тенге;
2) затраты – 126 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 400 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 400 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 400 тысяч тенге."

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-3 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 9-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-3 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 177852 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 586 840,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 785 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 563 260,6 мың теңге;
2) шығындар – 593 926,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 086 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 086 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 086 мың теңге."
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 126 330 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 613 мың теңге;
2) шығындар – 126 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 400 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 400 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 400 мың теңге."