Об установлении карантина
Решение акима Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11 декабря 2023 года № 23
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 28 ноября 2023 года № 11-10/351 РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота установить карантин на дворовых территориях улицы Г. Муратбаева, в селе Коныстану, Куздыгаринском сельском округе.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округ Е. Изимов

Карантин белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 23 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармағына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 28 қарашасындағы № 11-10/351 санды ұсынысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округі, Қоныстану ауылындағы Ғ. Мұратбаев көшесінің мүйізді ірі қара малынан қарасан ауруының шығуына байланысты, аула-қораларының аумағына карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Изимов