О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 165-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 14 августа 2023 года № 35-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 165-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 94 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 188 982 тысяч тенге;
2) затраты – 193 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 356 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Коктогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 140 368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 773 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 133 593 тысяч тенге;
2) затраты – 142 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 937 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 937 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VІІ "2023–2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 тамыздағы № 35-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 192 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 94 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 188 982 мың теңге;
2) шығындар – 193 155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Көктоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 140 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 133 593 мың теңге;
2) шығындар – 142 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 937 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 937 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"4. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 302 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 704 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 571 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 280 980 тысяч тенге;
2) затраты – 290 943 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 641 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 641 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 641 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Есболского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 392 567 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 82 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 383 669 тысяч тенге;
2) затраты – 402 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 842 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 842 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 842 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет поселка Индербор на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 180 179 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57 797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 121 082 тысяч тенге;
2) затраты – 1 191 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

"4. 2023-2025 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 288 302 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 571 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 280 980 мың теңге;
2) шығындар – 290 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 641 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 641 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 641 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Есбол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 392 567 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 82 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 383 669 мың теңге;
2) шығындар – 402 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 842 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 842 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 842 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Индербор кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 180 179 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57 797 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 121 082 мың теңге;
2) шығындар – 1 191 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;