О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 165-VІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2023 года № 63-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 165-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 763 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 946 тысяч тенге;
2) затраты – 178 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 754 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 140 тысяч тенге;
2) затраты – 101 313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 005 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 177 763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 230 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 173 946 мың теңге;
2) шығындар – 178 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 140 мың теңге;
2) шығындар – 101 313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 005 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;