О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 13 декабря 2022 года № 147-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 6 июня 2023 года № 29-VIII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 декабря 2022 года № 147-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы" (опубликовано 3 января 2023 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Макатский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 590 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 583 937 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 279тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 614 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 970 339 тысяч тенге;
2) затраты – 8 891866 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1040 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 390 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 300 657 тысяч тенге:
поступление займов – 10 350 тысяч тенге;

Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 147-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 29-VIII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 147-VII "2023-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (2023 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 8 590 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 583 937мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 279 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 614 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 970 339 мың теңге;
2) Шығындар - 8 891 866мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – -1040 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 10 350 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11 390 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 300 657 теңге:
қарыздар түсімі – 10 350 мың теңге;

8891866
01
Государственные услуги общего характера
1069702
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
229235
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
56228
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
54478
003
Капитальные расходы государственного органа
1750
122
Аппарат акима района (города областного значения)
173007
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
169564
003
Капитальные расходы государственного органа
147
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
3296
2
Финансовая деятельность
82852
459
Отдел экономики ифинансов района (города областного значения)
82852
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
851
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим.
82001
9
Прочие государственные услуги общего характера
757615
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города областного значения)
42354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42201
007
Капитальные расходы государственного органа
153
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
507529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
49597
013
Капитальные расходы государственного органа
21600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
436332
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
130434
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50786
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
79648
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
38908
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне (города областного значения)
38908
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
38390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

8891866
01
Жалпысипаттағымемлекеттікқызметтер
1069702
1
Мемлекеттiкбасқарудыңжалпыфункцияларынорындайтынөкiлдi, атқарушыжәнебасқаоргандар
229235
112
Аудан (облыстықмаңызы бар қала) мәслихатының аппараты
56228
001
Аудан (облыстықмаңызы бар қала) мәслихатыныңқызметінқамтамасызетужөніндегіқызметтер
54478
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1750
122
Аудан (облыстықмаңызы бар қала) әкімінің аппараты
173007
001
Аудан (облыстықмаңызы бар қала) әкімініңқызметінқамтамасызетужөніндегіқызметтер
169564
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
147
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
3296
2
Қаржылыққызмет
82852
459
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) экономика және қаржыбөлімі
82852
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
851
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
82001
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
757615
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
42354
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42201
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
153
458
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) тұрғынүй-коммуналдықшаруашылық, жолаушыларкөлігіжәне автомобиль жолдарыбөлімі
507529
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49597
013
Мемлекеттікорганныңкүрделішығыстары
21600
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
436332
459
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) экономика жәнеқаржыбөлімі
130434
001
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару жәнекоммуналдықменшігін басқару саласындағымемлекеттіксаясаттыіскеасыружөніндегіқызметтер
50786
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
79648
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
38908
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу, саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38908
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
38390
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер