О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 159-VII "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2023-2025 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 22 ноября 2023 года № 49-VIII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2023-2025 годы" от 15 декабря 2022 года № 159-VII (опубликовано 5 января 2023 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой релакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2023-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 335 812 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 710 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 711 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 295 891 тысяч тенге;
2) затраты – 335 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 885 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой релакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 261 413 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 593 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 232 175 тысяч тенге;
2) затраты – 261 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 765 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в новой релакции:

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 159-VII "2023-2025 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 49-VIII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 159-VІІ шешіміне (2023 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 335 812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 710 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 711 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 295 891 мың теңге;
2) шығындар – 335 812 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4885 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 261 413 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 593 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 232 175 мың теңге;
3) шығындар – 261 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 765 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2. Приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата А. Шангалаев
Приложение 1 к решению
Макатского районного

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат төрағасы А. Шаңғалаев
Мақат аудандық мәслихатының