"О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2024-2026 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2023 года № 67-VIII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 526 526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 971 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 417 864 тысяч тенге;
2) затраты – 526 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 522 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 522 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Макатского районного маслихата Атырауской области от 01.10.2024 № 115-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 415 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 481 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 345 652 тысяч тенге;
2) затраты – 415 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 070 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 070 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Макатского районного маслихата Атырауской области от 01.10.2024 № 115-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

"2024-2026 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы"
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-VIII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 526 526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 971 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 417 864 мың теңге;
2) шығындар – 526 526 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 522 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 522 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 01.10.2024 № 115-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024–2026 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 415 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 481 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 345 652 мың теңге;
2) шығындар – 415 465 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 070 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 070 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 01.10.2024 № 115-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Макатского районного маслихата Атырауской области от 01.10.2024 № 115-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Предусмотреть на 2024 год объемы субвенций, передаваемых их районного бюджета в сумме 108 453 тысяч тенге, в том числе:
поселку Макат – 46 302 тысяч тенге;
поселку Доссор – 36 000 тысяч тенге;
сельскому округу Байгетобе – 26 151 тысяч тенге.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 01.10.2024 № 115-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жергілікті бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінде 2024 жылға 108 453 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Мақат кентіне – 46 302 мың теңге;
Доссор кентіне – 36 000 мың теңге;
Бәйгетөбе ауылдық округіне – 26 151 мың теңге көзделсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.