О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Туркестанской области
Решение Туркестанского областного маслихата от 11 сентября 2023 года № 5/73-VIII
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить и повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Туркестанской области согласно приложению к настоящему решению.

Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/73-VIII шешімі
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабына сәйкес, Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін және жоғарылатылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Абишов
Приложение к решению
Туркестанского областного маслихата
от 11 сентября 2023 года № 5/73-VIII
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Туркестанской области
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением Туркестанского областного маслихата от 13.12.2023 № 7/103-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н.Әбішов
Түркістан облыстық мәслихатының
2023 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 5/73-VIII шешіміне қосымша
Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Түркістан облыстық мәслихатының 13.12.2023 № 7/103-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.