О внесении изменения в решение Туркестанского областного маслихата от 11 сентября 2023 года № 5/73-VIII "О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 7/103-VIII
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 11 сентября 2023 года № 5/73-VIII "О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Туркестанской области" следующее изменение:
в ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Туркестанской области, утвержденного указанным решением:
строку:
3.
Медь

"Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/73-VIII шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/103-VIII шешімі
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/73-VIII шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерінде:
мына:
3.
Мыс

46 804
изложить в следующей редакции:
3.
Медь
26 804
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Туркестанского областного маслихата Н.Абишов

46 804
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
3.
Мыс
26 804
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н.Әбішов