О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2022 года № 202 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 5 сентября 2023 года № 35. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 20 декабря 2022 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175841) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 324 527 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 673 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 271 055 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 282 856 тысяч тенге;
2) затраты – 20 594 633 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 238 814 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 783 635 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 821 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 508 920 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 508 920 тысяч тенге:
поступления займов – 1 783 635 тысяч тенге;
погашение займов – 544 821 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 270 106 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв акимата города на 2023 год в сумме 164 373 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение к решению
Кентауского городского
маслихата
от 5 сентября 2023 года
№ 35
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата
от 20 декабря 2022 года
№ 202
Городской бюджет на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 35 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175841 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 20 324 527 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 673 469 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 97 147 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 271 055 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 17 282 856 мың теңге;
2) шығындар – 20 594 633 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 238 814 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 783 635 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 821 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 508 920 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 508 920 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 783 635 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 544 821 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 270 106 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"3. Қала әкімдігінің 2023 жылға арналған резерві 164 373 мың теңге сомасында белгіленсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2023 жылғы
5 қыркүйектегі № 35
шешіміне қосымша
Кентау қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
20 желтоқсандағы № 202
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3

8 835
006
Оказание жилищной помощи
990
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
265 213
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 935
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
376 570
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
26 467
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
364 970
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76 641
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
101 559
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 559
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 076
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 354
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
31 129
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 131 047
1
Жилищное хозяйство
1 495 488
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 195 775
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
22 782
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
721 793
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
451 200
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
299 713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
132 573
008
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
108 036
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 803
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 301
2
Коммунальное хозяйство
790 149

8 835
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
990
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
265 213
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 935
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
376 570
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
26 467
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
364 970
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76 641
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
101 559
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101 559
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 076
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 354
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
31 129
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 131 047
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 495 488
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 195 775
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
22 782
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
721 793
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
451 200
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
299 713
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
132 573
008
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
108 036
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 803
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 301
2
Коммуналдық шаруашылық
790 149