О бюджете села Хантаги города Кентау на 2024-2026 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 79
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 70 "О городском бюджете на 2024-2026 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Хантаги на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 654,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –15 529,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –263,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 862,0 тысяч тенге;
2) затраты – 101 280,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 626,0 тысяч тенге;

Кентау қаласының Хантағы ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хантағы ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 99 654,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –263,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмі – 83 862,0 мың теңге;
2) шығындар – 101 280,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 626,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 626,0 тысяч тенге:
поступления займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1 626,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19.11.2024 № 149 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить на 2024 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Хантаги в сумме 83 712 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 626,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 626,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 19.11.2024 № 149 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2024 жылы қалалық бюджеттен Хантағы ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 83 712 мың теңге болып белгіленсін.