О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 24/232-VІІ "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 19 июля 2023 года № 4/23-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 24/232-VІІ (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176223, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2022 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 304 092 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 295 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 610 378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 831 003 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 567 234 тысяч тенге;
2) затраты – 82 200 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 287 157 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 287 157 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 21 816 822 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – - 21 816 822 тысяч тенге:
поступление займов – 2 000 000 тысяч тенге;
погашение займов – 23 924 621 тысяч тенге;

Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/232-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 шілдедегі № 4/23-VIII шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/232-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176223 нөмірімен тіркелген, 2022 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 104 304 092 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 295 477 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 610 378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 831 003 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 58 567 234 мың теңге;
2) шығындар – 82 200 113 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 287 157 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 287 157 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 21 816 822 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – - 21 816 822 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 000 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 924 621 мың теңге;