Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Байдибекскому району
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2023 года № 6/29
В соответствии с подпунктами 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212) маслихат района Байдибек РЕШИЛ:

Бәйдібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 6/29 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Байдибек согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение к решению
маслихата района
Байдибек от 25 сентября
2023 года № 6/29
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Байдибек
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
0,9 1,19
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и другие подобные объекты
1 место

1. Бәйдібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат төрағасы А.Кенехан
Бәйдібек аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 қыркүйектегі № 6/29
шешіміне қосымша
Бәйдібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
0,90 1,19
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын