О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 28 декабря 2022 года № 27/161 о бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 11 октября 2023 года № 7/32
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 760 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 232 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 333 тысяч тенге;
2) затраты –68 083 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 323 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 323 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 335 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 508 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 451 тысяч тенге;
2) затраты – 67 638 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1303,0 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 650 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 668 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 641 тысяч тенге;
2) затраты – 64 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 27/161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 7/32 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 760мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 880 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 232 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 61 333 мың теңге;
2) шығындар – 68 083 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 323 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –323 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Алғабас ауылдық округінің 2023- 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 335 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 508 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 61 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 54 451 мың теңге;
2) шығындар – 67 638 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1303,0 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алмалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 64 650 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 668 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 26 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 56 641 мың теңге;
2) шығындар – 64 808 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–158 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 158 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 077 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 236 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге
поступления трансфертов – 35 477 тысяч тенге;
2) затраты – 58 238 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1161 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 161 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 161 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 300 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 496 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 816 тысяч тенге;
2) затраты – 81 164 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 864 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 864 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 864 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 275 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17337 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Ақбастау ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 077 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 21 236 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 49 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 35 477 мың теңге;
2) шығындар 58 238 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 161,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1161,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 161,0 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Боралдай ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 300 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29 496 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 168 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1820 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 48 816 мың теңге;
2) шығындар – 81 164 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 864 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 864 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –864 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. Бөген ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59275 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17337 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 85 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 168 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 168 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 11 октября 2023 года № 7/32
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 28 декабря
2022 года № 27/161
Бюджет сельского округа Агыбет на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 168 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 168 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
12. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат төрағасы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2023 жылғы 11 қазандағы
№ 7/32 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 27/161 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3