О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2023 года № 12/56
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 22 декабря 2023 года № 12/49 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 257 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 329;
поступления трансфертов – 74 005 тысяч тенге;
2) затраты –91 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 09.05.2024 № 12/56 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 253 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 204 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71656 тысяч тенге;
2) затраты – 84 253 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 09.05.2024 № 12/56 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024–2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/56 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/49 "2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 91 257 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 711 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 212 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 329 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 74 005 мың теңге;
2) шығындар – 91 257 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 09.05.2024 № 12/56 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алғабас ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84 253 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 204 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 64 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 329 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 71656 мың теңге;
2) шығындар – 84 253 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 09.05.2024 № 12/56 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 09.05.2024 № 12/56 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 27 декабря
2023 года № 12/56
Бюджет сельского округа Агыбет на 2024 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 09.05.2024 № 12/56 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат төрағасы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12/56
шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті