Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казыгуртскому району
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 11 августа 2023 года № 5/31-VIII. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2023 года № 6/42-VIII
Сноска. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 18.10.2023 № 6/42-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 1 (один) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Временно исполняющий обязанности
председателя районного маслихата М. Нұран

Қазығұрт ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 5/31-VIII шешiмi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 6/42-VIII шешiмімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 18.10.2023 № 6/42-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының
міндетін уақытша атқарушы М. Нұран