О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 35/154-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 7 ноября 2023 года № 7/45-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 35/154-VIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 844 999тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 044 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 493 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 699 774 тысяч тенге;
2) затраты – 11 008 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 211 696 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 310 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 804 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 374 973 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374 973 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 310 500 тысяч тенге;

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/154-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қарашадағы № 7/45-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/154-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 844 999 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 044 480 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 47 493 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 252 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 699 774 мың теңге;
2) шығындар – 11 008 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 211 696 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 310 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 98 804 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -374 973 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374 973 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 310 500 мың теңге;

погашение займов – 98 804 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 163 277 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Т.Калымбетов
Приложение к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 07 ноября 2023 года № 7/45- VIII
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 35/154-VII
Районный бюджет на 2023 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы

қарыздарды өтеу – 98 804 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 163 277 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
07 қарашадағы № 7/45- VIII
шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
23 желтоқсандағы № 35/154-VII
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

183
9
Прочие государственные услуги общего характера
327 620
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
101 373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
98 373
108
Разработка или корректировка технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсной документации проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов, а также проведение необходимой экспертизы, консультационное сопровождение проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов.
3 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
112 631
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
111 864
115
Исполнение обязательств местных исполнительных органов на основании решений суда за счет резервных фондов местного исполнительного органа
767
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
113 616
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
91 765
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 851
02
Оборона
42 255
1
Военные нужды
30 737
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30 737
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
30 737
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
11 518
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 518
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11 518
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 498 094
1
Социальное обеспечение
923 649
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
923 649
005
Государственная адресная социальная помощь

183
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
327 620
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
101 373
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 373
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
3 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
112 631
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 864
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
767
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
113 616
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 765
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 851
02
Қорғаныс
42 255
1
Әскери мұқтаждар
30 737
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30 737
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
30 737
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
11 518
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 518
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11 518
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 498 094
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
923 649
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
923 649
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

27 631
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 631
036
Развитие газотранспортной системы
27 631
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
128 508
6
Земельные отношения
51 952
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
51 952
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
46 952
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
76 556
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
76 556
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
76 556
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
132 659
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
132 659
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
132 659
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
120 756
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11 903
12
Транспорт и коммуникации
1 312 022
1
Автомобильный транспорт
1 288 022
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 288 022
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 288 022
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
24 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
24 000
13
Прочие
1 726 256
9
Прочие
1 726 256
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 422 997
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
829 788
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

27 631
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 631
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
27 631
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
128 508
6
Жер қатынастары
51 952
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
51 952
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 952
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
76 556
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
76 556
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
76 556
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
132 659
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
132 659
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
132 659
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 756
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 903
12
Көлiк және коммуникация
1 312 022
1
Автомобиль көлiгi
1 288 022
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 288 022
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 288 022
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
24 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
24 000
13
Басқалар
1 726 256
9
Басқалар
1 726 256
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 422 997
062
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
829 788
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту