О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-198-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 11-74-VIІI. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №29-198-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 177979) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 991 тысяч тенге;
налоговые поступления – 17 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 949 тысяч тенге;
2) затраты – 58 044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 53 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 433 тысяч тенге;
налоговые поступления – 67 799 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 22 634 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 91 344 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 911 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 911 тысяч тенге."
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-198-VII "2023-2025 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-74-VIІI шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-198-VII "2023-2025 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177979 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 991 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 17 042 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 35 949 мың теңге;
2) шығындар – 58 044 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 53 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Мырзакент кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 90 433 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 67 799 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 22 634 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 0;
2) шығындар – 91 344 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 911 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 911 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 911 мың теңге."
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Бірлік ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: